poniedziałek, 28 grudnia 2015

Porządki!

Ostatnio zdałam sobie sprawę, że nasze życie nie jest w ogóle poukładane (mówię o naszych zajęciach, etc.), jest totalna rozpierducha. Nie umiem zorganizować czasu wolnego, Di cierpi z braku aktywności, ja jestem zmęczona i takie błędne koło.
Jedyne nasze zajęcia, to sztuczki, ćwiczenia na piłce. Planów mamy wiele na przyszły rok, nie tylko treningi regularne, ale również więcej aktywności, mięśnie, etc. Ogólnie powodem naszych bolączką jest pogoda - wstaję do pracy, jest ciemno, wracam z pracy, nie dość, że jest ciemno, to i pada deszcz. Jedyne, czego pragnę, to wiosny.
Oczywiście muszę stworzyć (ale to wkrótce) podstronę z naszym planem treningowym, do tego dochodzi - ostra dieta (tak, pies mi przytył, waży półtora tony i nie ma siły wskoczyć na łóżko ;D), regularne szczotkowanie ząbków i podawanie supli.
Porządki zapanowały także w naszych rzeczach, zakupiłam super pudło na zabawki, oczywiście eleganckie, które będzie komponowało się z moim wystrojem poremontowym pokoju. Dużo rzeczy mam na sprzedać (zainteresowani fb).


Ostatnio strasznie zaniedbuję pisanie, nie mam natchnienia. Ale muszę trochę nadać tępa swojemu życiu i pisać regularnie - na pewno pojawi się notka ze zdobyczami listopad/grudzień oraz prezenty, a także plany konkretne na rok 2016. W planach notkowych mam także kilka recenzji.

8 komentarzy:

 1. Nowa obrózka? Odswieżyłyscie szafę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) dwie nowe doszły. Planuję jeszcze hurtte i jakies 4 inne kupic (ds, warshaw dog) :)

   Usuń
  2. Tak :) dwie nowe doszły. Planuję jeszcze hurtte i jakies 4 inne kupic (ds, warshaw dog) :)

   Usuń
 2. W takim razie, na ten zupełnie Nowy Rok życzę Wam motywacji do pracy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wiele planów no to trzeba je zrealizować :D
  Powodzenia w realizacji planów :)
  Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak, to mnie wręcz zaczyna irytować, że cały dzień poza domem na obowiązkach się traci. Przez to cały plan dnia się zaburza, bo jednak wiele rzeczy trzeba dostosować do godzin obecności słońca na niebie ;) I już nie mogę się doczekać, aż to się skończy.

  Oby udało wam się zebrać do kupy i zrealizować wszystko, co sobie założyliście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My też mamy czasami problem z organizacją , pora to zmienić . Życzymy powodzenia !

  http://beaglowate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia, na pewno uda wam się zebrać do kupy :)

  OdpowiedzUsuń